Witaj na stronie O NAS

Trener / Coach / Konsultant/Mediator

Wykształcenie: 
Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Uniwersytetu Śląskim w Katowicach i Wyższej Szkoły Bankowej  w Toruniu.

Doświadczenie zawodowe:
Od kilku lat związana ze szkoleniem i coachingiem. Pracuje jako wykładowca na studiach podyplomowych w Wyższej Szkole Bankowej w Szczecinie, Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Pracując szkoleniowo prowadzi zajęcia na Collegium Medicum w Bydgoszczy, Wyższej Szkole Gospodarki, Wyższej Szkole Bankowej, instytucjach pożytku publicznego oraz w firmach prywatnych. Pracuje coachingowo wspierając zespoły w organizacjach.  Jest właścicielem firmy Idea Hanuszek. Jako menedżer do spraw zarzadzania kierunkami studiów podyplomowych dla biznesu współpracuje  z  firmą Pasja Grupą Dobrych Trenerów. Posiada certyfikat coach ACC ICF, prowadzi sesje z klientami indywidualnymi, w obszarze life-coachingu oraz  z menedżerami w obszarze biznesu.

Pracując z ludźmi wspiera ich w sytuacjach trudnych i konfliktowych jako mediator. Była członkiem zespołu pracującym nad strategią rozwoju kultury miasta Bydgoszczy przy Urzędzie Miasta. Jest członkiem ICF Global i ICF Polska. Pracuje jako certyfikowany konsultant metody Insights Discovery. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywa od 20 lat pracując z ludźmi w obszarach edukacji, marketingu  i coachingu.

podppis

Specjalizacja: 
Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu komunikacji interpersonalnej, psychologii rozwoju oraz  coachingu zespołowym i grupowym. Prowadzi sesje indywidualne z life i business coachingu. Jako mediator prowadzi procesy mediacyjne dotyczące spraw cywilnych, rodzinnych, gospodarczych oraz  nieletnich.

Największe sukcesy: 

Życie w harmonii z samą sobą. Od 20 lat godzenie roli mamy trójki dzieci, żony z nieustającym rozwojem osobistym i zawodowym.  Jej zaangażowanie zostało nagrodzone kilkoma nagrodami Prezydenta Miasta. Współtworzyła duże projekty, między innymi, tworzyła strategię rozwoju kultury miasta, Radę Ekspertów Pasji GDT i nowe kierunki studiów podyplomowych.

Pasje: 

Pasjonuje się rozwojem osobistym i pracą z ludźmi. Interesuje się teatrem i sztuką. Uwielbia nurkowanie i żeglarstwo latem, a zimą narty. Najważniejsze są dobra relacje z ludźmi, które sobie bardzo ceni.

Profesjonalizm 100%
Zaangażowanie 100%
Pasja 100%
Dyspozycyjność 90%

Przedsiębiorca / Trener Biznesu / Konsultant ds. rynku chińskiego

Wykształcenie: 
Absolwent Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska na kierunku Zarządzanie i Marketing w Organizacji Gospodarczej na Uniwersytecie Technologiczno – Przyrodniczym w Bydgoszczy oraz studiów podyplomowych na wydziale Ekonomii i Zarządzania w Opolu w zakresie: Biznes międzynarodowy Unia Europejska – Chiny. Absolwent Akademii Trenera Biznesu w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu.

Doświadczenie zawodowe:
Wiceprezes i współzałożyciel firmy o międzynarodowym zasięgu w branży energetycznej, która z dużymi sukcesami działa na rynku od 20 lat. Posiada wieloletnie doświadczenie w negocjacjach biznesowych w zakresie międzykulturowym – negocjował na rynkach azjatyckich i europejskich. Wiceprezes firmy Pasja Grupa Dobrych Trenerów, Dyrektor ds. sprzedaży w firmie Rule No.8.

Największe sukcesy:
Umiejętnie i z zaangażowaniem godzi obowiązki rodzinne z pracą zawodową. Wraz z żoną i trójką dzieci aktywnie spędza czas wolny. Wspólnie z Przyjacielem i wspólnikiem zaprojektował i wdrożył na polskim rynku, pod swoją marką, nową grupę produktów w branży energetycznej, która z powodzeniem konkuruje z największymi producentami na świecie.

Pasje:
Zapalony pasjonata podróży, wspinaczek wysokogórskich, edukacji z zakresu kultury azjatyckiej i psychologii biznesu. Kocha wyzwania biznesowe, gdzie ludzie, którzy z nim współpracują „ nie muszą tylko chcą”.

Profesjonalizm 100%
Zaangażowanie 100%
Pasja 100%
Dyspozycyjność 90%